З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Роботи приймаються в управлінні Держпраці у Вінницькій області до 15 лютого 2020 року. Малюнок має бути розміром не більше формату А2, виконаний олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

Із більш детальною інформацією про умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися на офіційному веб-сайтах ДП «Редакція журналу «Охорона праці».

За інформацією Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області