Дистанційний пункт – це точка доступу до безоплатної правової допомоги. Він розташовується в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та діє на постійній основі.

У такому випадку відвідувачі цих установ можуть отримати юридичні консультації та поради, не звертаючись безпосередньо до місцевого центру або бюро правової допомоги.

Метою створення таких пунктів є спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

У 2020 році на території Піщанського району функціонуватимуть 2 дистанційні пункти:

І. На базі Піщанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.

• Адреса: вул. Центральна, 48, смт Піщанка
  • Години роботи: з 10-00 до 12-00
  • Графік: третя п‘ятниця кожного місяця

ІІ. На базі Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості

• Адреса: вул. Центральна, 47, смт Піщанка
  • Години роботи: з 10-00 до 12-00
  • Графік: другий вівторок кожного місяця

Якщо Ви потребуєте персональної консультації або отримання додаткової інформації, Ви можете звернутися безпосередньо до бюро, завітавши за адресою: вул. Центральна, 91 (2-й поверх, каб. 5), смт Піщанка, або зателефонувавши за номером (04349) 2 11 30.

Тетяна Шубенко - начальник Піщанського бюро правової допомоги