Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського відбулась підсумкова нарада за участі представників Могилів – Подільського прикордонного загону, Піщанського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, керівника громадського формування «Дозор».

Перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Болган» майор Роман Пукас інформував присутніх про права військовослужбовців Державної прикордонної служби України щодо застосування зброї, фізичної сили, спеціальних засобів та бойової техніки у відповідності до чинного законодавства.

Довів про випадки застосування зброї, які мали місце протягом 2019 року на ділянках відповідальності підрозділів органів охорони державного кордону Держприкордонслужби України.

Начальник СП Піщанського ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області Сергій Тимофеєв довів до відома присутніх про закриття громадського формування «Піщанка» відповідно до рішення Піщанської селищної ради № 91 від 21.12. 2019 року.

Керівник громадського формування «Дозор» Сергій Кривий поінформував про діяльність та подальше функціонування громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Дозор». За результатами наради прийнято відповідні рішення.