27 січня 2020 року в смт Піщанка, робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів господарювання, здійснено рейди-обстеження суб’єктів господарювання з метою виявлення фактів використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Проведено роз’яснювальну роботу із представниками роботодавців та найманими працівниками з питань трудового законодавства, наголошено на відповідальності за порушення законодавства про працю та необхідності легалізувати трудові відносини з найманими працівниками, недопущенні нарахування і виплати заробітної плати у розмірі меншому за мінімальну заробітну плату.

В районі і надалі проводитиметься робота спрямована на попередження фактів нелегального використання найманої праці та мінімізації зарплати.

Головний спеціаліст відділу праці, зайнятості та соціально - трудових відносин УПСЗН райдержадміністрації В. Гренишен