Розпорядження Про встановлення середньої вартості на ритуальні послуги в Піщанському районі для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни

Відповідно до статті 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу»,

частини шостої статті 4 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 (із змінами):

1. Встановити середню вартість на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, виходячи із середніх цін на відповідні ритуальні послуги, що склалися на території:

1) смт Піщанка – в розмірі 1697,00 гривень, з них:

• надання транспортних послуг (автокатафалк – 530,00 гривень, автобус супроводження – 257,00 гривень);
  • вартість труни – 750,00 гривень;
  • вартість одного вінка похоронного з траурними стрічками – 160,00 гривень;

2) населених пунктів Піщанського району – в розмірі 2320,00 гривень, з них:

• надання транспортних послуг (автокатафалк – 530,00 гривень, автобус супроводження – 880,00 гривень);
  • вартість труни – 750,00 гривень;
  • вартість одного вінка похоронного з траурними стрічками – 160,00 гривень.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 лютого 2019 року № 42 «Про встановлення середньої вартості на ритуальні послуги в Піщанському районі для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок обласного бюджету», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 26 лютого 2019 року за № 19/1673.

3. Завідувачу сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації Олександр КРИЖАНІВСЬКИЙ