Підведено підсумки проведення в районі інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо дотримання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення

Підсумки проведення в районі інформаційно - роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарювання району (ФОП) щодо дотримання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення з 27 по 31 січня 2020 року, згідно доручення прем’єра – міністра, обговорено, сьогодні 05лютого, на засіданні робочої групи по додержанню законодавства про працю та легалізації зайнятості населення. Засідання комісії провів голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський за участю головного державного інспектора праці управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Диска.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Секретар робочої групи Галина Нікітьнок