Постановою КМУ від 23.10.2019 №883 «Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 15.05.2019 №555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома сценаріями, у тому числі індекс споживчих цін на рівні 105,5 %. Отже граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу на 2020 рік складають:

  Тверде паливо – 2746,74 гривень за одну тонну,

  Скрапленого газу – 274,67 гривень за один балон. Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються до управління праці та соціального захисту населення, виконавчих органів сільських, селищних рад за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків, для написання заяви на виплату вищезгаданої пільги в грошовій формі.

  Готівка буде виплачувати один раз на рік через установи банку або поштові відділення по мірі надходження субвенції з Державного бюджету.

  Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу проводиться виходячи із розрахунку вартості однієї тони твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство на рік.

  За додатковою інформацією з даного питання просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення.

  Начальник управління В.Мазур