11 лютого відбулися загальні збори громадян с. Миролюбівка за участю депутатів сільської ради, виконавчого комітету, керівників підприємств, організацій, жителів громади. Голова села Людмила Стасюк підвела підсумки роботи виконкому сільської ради за 2019 рік і озвучила плани соціального розвитку села на 2020 рік.

В своєму звіті голова села поінформувала, що основним джерелом наповнення бюджету сільської ради є орендна плата за землю, земельних податок, фіксований сільськогосподарський податок, податок з підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території земель сільської ради. Основні кошти сільського бюджету направлені на фінансування соціальної сфери, благоустрою.

Активно обговорювались питання ремонту та утримання доріг, благоустрою, реформування освітньої та медичної галузей, тощо.

В роботі загальних зборів взяли участь і виступили заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, заступник голови районної ради Володимир Міщенко, заступник начальника УПСЗН райдержадміністрації Віра Бєлінська.