Відбувся онлайн-семінар «Про 17-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

13 лютого 2020 року на базі районної державної адміністрації, за сприянням районної ради відбувся онлайн-семінар «Про 17-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

В програмі онлайн-семінару розглядалися питання: про обласний конкурс розвитку територіальних громад, термінів та умов подачі проектів, нових пріоритетних напрямів, типових помилок при написанні проектів, прикладів успішних проектів розвитку.

В роботі онлайн-семінару взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Ковтюк Михайло Олексійович, заступник голови районної ради Міщенко Володимир Володимирович, сільські та селищні голови, фахівці із зазначених питань районної ради та районної державної адміністрації.