15 лютого 31 рік тому останній солдат покинув афганську землю. Кожного року цього дня ми згадуємо і вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх воїнів України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Щоб віддати данину шани і поваги, мужності та героїзму воїнів-афганців й всім нашим землякам, які несли небезпечну службу в різних частинах світу в часи ведення там військових дій, 15 лютого 2020 року в приміщенні райдержадміністрації відбувся урочистий захід та церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам – афганцям.

В урочистостях взяли участь очільники району, учасники бойових дій на території інших держав, представники державних установ та громадськість.

Привітали учасників бойових дій заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, заступник голови районної ради Володимир Міщенко, голова районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Скічко.

Піщанська селищна рада відзначили учасників бойових дій на території інших держав грошовими винагородами.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які не повернулися додому живими, кого не дочекалися з далеких країн батьки, дружини, діти, про кого свято берегтимуть спомин грядущі покоління. Пам'ять про тих, хто не повернувся з війни – вічна.

Для усіх присутніх на урочистому зібранні линули пісенні вітання від солістів районного будинку культури.