17 лютого 2020 року, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та медичних підприємств. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Володимир Міщенко, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк.

Керівники інформували про виконання основних завдань та першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень. Зокрема, стан справ в медичній та освітній галузях, соціального забезпечення та робота з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення державних та ювілейних заходів, тощо.

За підсумками наради керівникам надано відповідні доручення за основними напрямками роботи.