20 лютого ми відзначаємо пам’ятну, скорботну та вже історичну дату –вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися та відмовитися від поставлених цілей.

Тому сьогодні, 20 лютого, Піщанка, як і вся Україна, вшановують подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

До пам’ятного знаку «Героям небесної сотні » віддати шану Героям прийшли заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, заступник голови районної ради Володимир Міщенко, селищний голова Петро Гройсман, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів, учнівська молодь, громадськість селища.

Традиційно мітинг розпочався виконанням Державного Гімну України.

Лунали слова пам’яті про українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Під мелодію пісні «Плине кача по Тисині» хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку.