Сьогодні, 21лютого, за ініціативи Піщанської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) у Кукулівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки зниклому безвісти бойовому побратиму Сергію Мефодійовичу Ревенко.

У мітингу-реквіємі, присвяченому пам’яті Сергія Ревенко, взяли участь: заступник голови Піщанської районної адміністрації – М. Ковтюк, заступник голови районної ради В. Міщенко, голова обласного військово-патріотичного об’єднання обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані М. Ковальчук, ветерани-афганці, громадськість села, учні школи, в якій навчався Сергій.

Вчителі та учні Кукулівської школи підготували зворушливий сценарій заходу.

Почесне право відкрити меморіальну дошку Сергію Ревенко надали голові фермерського господарства «Рекро» Довганюку Олександру Івановичу та сільському голові, ветерану-афганцю Леоніду Статієнко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїна-інтернаціоналіста, а священик місцевого храму освятив меморіальну дошку та провів заупокійний молебень.

Відтепер молоде обличчя 19-річного воїна Сергія Ревенко нагадуватиме юним жителям с. Кукули про героя - випускника їхньої школи, а пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях людей.