Сьогодні, 25 лютого 2020 року, в приміщенні зали засідань Піщанської районної державної адміністрації, відбулось засідання колегії райдержадміністрації, в ході якого був представлений публічний звіт голови Піщанської РДА Крижанівського Олександра Івановича щодо підведення підсумків соціального-економічного розвитку району за 2019 рік та підготовки основних завдань на 2020 рік.

У засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Міщенко Володимир Володимирович, заступник голови районної державної адміністрації Ковтюк Михайло Олексійович, керівник апарату районної державної адміністрації Ратушняк Людмила Федорівна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та головні бухгалтери сільських та селищних рад району, керівники бюджетних установ району, представники громадськості.

У своєму виступі Олександр Іванович зосередив найбільшу увагу на доходах та видатках зведеного бюджету району за 2019 рік та на проблемних питаннях галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури та спорту, житлово-комунального господарства та економічного розвитку району.

Розглядалось також питання роботи зі зверненнями громадян, зокрема збільшення кількості звернень по виділенню земельних ділянок. Голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на засіданні голів сільських і селищних рад району на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо порядку отримання цих ділянок. У виступі також була піднята тема фінансування пільгових перевезень громадян у межах району та інші питання.

До виступу було запрошено начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ковальчук Оксану Григорівну, яка доповіла про плани оптимізації мережі навчальних закладів освіти району в 2020 році. В обговоренні цього питання взяли участь голова Чорноминської сільської ради Тишкул Зінаїда Петрівна та депутат районної ради Броль Руслан Миколайович. Головою райдержадміністрації було розставлено акценти на проблемах малокомплектності шкіл району та підвищенні якості надання освітніх послуг.

Наступним питанням порядку денного колегії стало питання ходу медичної реформи в районі та проблемні питання реформування вторинної ланки медичної галузі. Для доповіді з вказаних питань було запрошено головного лікаря комунального підприємства «Піщанська центральна районна лікарня» Піщанської районної ради Березюк Людмилу Іванівну. В своїй промові вона більш детально зупинилася на фінансуванні галузі з квітня 2020 року, зокрема неповному покритті витрат на надання медичних послуг з боку Національної служби здоров’я України та необхідності введення ряду платних медичних послуг. Увага також була зосереджена на необхідності посилення співпраці із сімейними лікарями.

Останнім питанням порядку денного стало інформування присутніх керівником апарату районної державної адміністрації Ратушняк Людмилою Федорівною щодо змін у структурі Піщанської районної державної адміністрації та перерозподілу обов’язків між працівниками РДА, пов’язаного зі скороченням їх граничної чисельності.

Підвів підсумки колегії голова райдержадміністрації, який подякував усім присутнім за тісну співпрацю та активну участь у обговоренні порушених питань.