Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ковтюка 26 лютого 2020 року в райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та посилення заходів з недопущення занесення збудника АЧС на території району інформувала начальник Крижопільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Алла Хащевацька.

За результатами доповіді та обговорення комісія вирішила:

Інформацію щодо випадку захворювання свиней на африканську чуму в ТОВ «Агро-Астра» с. Коровайна Немирівського району Вінницької області та заходи з недопущення занесення поширення збудника африканської чуми свиней на території району взяти до відома.

Затвердити план проведення позапланових заходів державно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням реалізацією свиней на предмет дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника африканської чуми свиней на території району.