Сьогодні 27 лютого 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ковтюка відбулося позачергове засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання розглянуто питання щодо готовності відповідних служб до проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання недопущення занесення та поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

На засіданні комісії виступили :

• начальник Крижопільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Алла Хащевацька ;
  • головний лікар К П « Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги »Піщанської районної ради Володимир Руденко.;
  • головний лікар КП «Піщанська центральна районна лікарня» Піщанської районної ради Людмила Березюк ;
  • начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Ковальчук та інші члени комісії.

Комісією затверджено районний оперативний штаб з питань запобігання та поширенню на території району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та районний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.