Під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського 05 березня 2020 року було проведене чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Піщанської райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей. Зокрема, про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно чотирьох неповнолітніх дітей.

Батько на засідання не з’явився, прийняття рішення по даному питанню перенесено на наступне засідання. Також, було розглянуте питання про проведення роботи в інтересах 2-х малолітніх дітей, мати яких неналежним чином виконує батьківські обов’язки. За клопотання районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розглянуті питання про доцільність завершення та початок соціального супроводу ряду сімей.