Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Михайла Ковтюка 05 березня 2020 року в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні комісії взяли члени комісії з питань ТЕБ та НС, члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширеню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби,спричиненої короно вірусом COVID-19.

На засіданні комісії розглянули питання про посилення готовності всіх зацікавлених служб та відомств щодо запобігання занесення та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

З доповіддю виступили заступник головного лікаря КП « Піщанська ЦРЛ» Піщанської районної ради Борис Собко, головний лікар КП « Піщанський районний центр ПМСД» Піщанської районної ради Володимир Руденко, завідувач ВСП «Крижопільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» «ДУ Вінницький обласний лабораторний центр» МОЗ України Тетяна Лозінська, заступник начальника ВПС «Болган» Роман Пукас.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила запровадити тимчасові обмеження на проведення масових заходів на території Піщанського району та продовжити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, та виділення додаткових коштів лікувальному закладу вторинного рівня.