6 березня 2020 року відбулися загальні збори громадян в с.Рудницькому, с.Ставках, с.Яворівка за участю депутатів сільських рад, виконавчих комітетів, керівників підприємств, жителів громад.

Голови сіл Володимир Ткачук, Оксана Ратушняк, Володимир Шахрай підвели підсумки роботи виконкомів сільських рад за 2019 рік і озвучили плани соціального розвитку населенних пунктів на 2020 рік.

В своїх звітах голови сіл інформували про джерела наповнення бюджету сільських рад основними з яких є орендна плата за землю, земельних податок, фіксований сільськогосподарський податок, податок з підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території земель сільських рад. Також інформували про видатки на соціальну сферу, благоустрій.

Активно обговорювались питання реформування освітньої та медичної галузей, благоустрою, тощо.

В роботі загальних зборів взяли участь і виступили: голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, голова районної ради Дмитро Чвалюк, головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Руденко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Ковальчук.