Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню коронавірусу

12 березня 2020 року під головуванням голови Піщанської районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулось позачергове засідання районної комісії ТЕБ і НС.

Участь у засіданні комісії взяли члени комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короно вірусом COVID-19..

На засіданні обговорили питання забезпечення проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання занесення і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19 на території Піщанського району.

Так, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 12.03.2020 № 7, районною комісією вирішено з 12 березня до 03 квітня 2020 року:

- Заборонити проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

- Призупинити роботу закладів освіти, строком на три тижні.

- невідкладно посилити протиепідемічний режим на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, у місцях масового скупчення людей (на авто- та залізничних вокзалах, ринках, супермаркетах, закладах громадського харчування) з проведенням поточних дезінфекційних заходів.

Максимально обмежити:

- пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби;

- проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон до стабілізації ситуації.

Невідкладно скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування.

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування.