16 березня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулося позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні взяли участь члени районної комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

З доповіддю виступили голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, головний лікар КП « Піщанська ЦРЛ» Піщанської районної ради Людмила Березюк , головний лікар КП « Піщанський районний центр ПМСД» Піщанської районної ради Володимир Руденко, начальник ВПС «Болган» Сергій Вовк, заступник начальника Піщанського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Віталій Дердюк.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

• інформацію щодо тимчасового закриття з 00 год. 00хв. 16 березня до 3 квітня 2020 року пункти пропуску через державний кордон України взяти до відома; • посилити громадський порядок на пунктах пропуску через державний кордон України на період тимчасового закриття; • виділити додаткове фінансування закладам охорони здоров’я району для закупівлі засобів індивідуального захисту та медикаментів та дезінфікуючих засобів; • головам сільських селищних рад встановити контроль та облік осіб які повертаються в населені пункти із держав які становлять групу ризику по гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV з подальшим повідомленням працівників ФАПу.