Позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

17 березня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулося позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні взяли участь члени районної комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, голови селищних рад.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила встановити обмежувальні заходи на території Піщанського району.