На виконання пункту 2 Протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 №13 працівниками служби у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації та працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота та поширюються буклети «Що мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID -19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороб» в сім’ях опікунів/піклувальників, сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ях, в які повернулися діти з інтернатних закладів. Буклети містіть інформацію як запобігти зараженню, а також телефони місцевої «гарячої лінії», куди необхідно звертатися при підозрі на захворювання коронавірусом.

Служба у справах дітей Піщанської райдержадміністрації