20 березня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулося засідання оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

На засіданні обговорили питання забезпечення проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання занесення і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19 на території Піщанського району.

Робочою групою та членами оперативного штабу щоденно проводиться контроль об’єктів торгової мережі та ринків району для унеможливлення поширення вірусу через порушення правил торгівлі та заборони скупчення населення.

Працівниками поліції району відпрацьовуються завдання, поставлені відповідно до нормативних актів несення служби в умовах карантинних обмежень.

Піщанським районним сектором ДСНС України у Вінницькій області проводиться оповіщенння населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів.

Відповідно до інформації головного лікаря КП «Піщанська ЦРЛ» Людмили Березюк медичні працівники та медична інфраструктура готові до роботи на попередження та подолання наслідків COVID-19.

Наразі звернень та підозр на зараження коронавірусом жителів району немає.