Шановні працівники та ветерани Державної Служби безпеки України!

Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам, за сумлінне виконання Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних та військових інтересів нашої держави.

Сподіваюсь, що у своїй діяльності ви завжди керуватиметесь патріотизмом, професіоналізмом, високою відповідальністю за долю кожної людини, а також за сьогодення і майбутнє України.

Тож у день професійного свята бажаю міцного здоров’я, витримки та мужності. Нехай на нелегкій професійній ниві супроводжують натхнення та удача, злагоди та благополуччя вашим родинам, миру нам та нашій рідній Україні.

Голова районної державної адміністрації

Олександр Крижанівський