Позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

26 березня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Крижанівського відбулося позачергове засідання комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у звязку з переведенням Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування «Підвищена готовність» в режим функціонування «Надзвичайна ситуація».

У засіданні взяли участь члени районної комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

На засіданні комісії виступили голови районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, начальник Крижопільського міжрайонного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Алла Хащевацька, головний лікар КП «Піщанська ЦРЛ» Людмила Березюк, головний лікар «Піщанського РЦ ПМСД» Володимир Руденко, начальник Піщанського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Роман Басалига.