В рамках проведення протиепідемічних заходів рятувальниками Піщанського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з органами місцевого самоврядування, за допомогою спеціального обладнання та техніки, здійснили спецобробку в місцях загального скупчення людей, і об’єктах соціальної сфери.

Для проведення дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Весь особовий склад забезпечений засобами індивідуального захисту та виконує завдання у спецкостюмах.

Для інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, Службою порятунку, організовано курсування автомобіля, обладнаним гучномовними пристроями.