Мережа магазинів АТБ спільно з Міністерством соціальної політики України реалізовує проект благодійної допомоги в умовах карантину, а саме: продуктові набори для осіб найбільш вразливих верств населення. Таким чином усі підопічні відділення соціальної допомоги вдома КУ "Піщанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанського району ", а їх 297 осіб отримають допомогу.

Отримано першу партію продуктових наборів у кількості 67 штук, та розпочато доставку та видачу для отримувачів соціальних послуг. Вже забезпечено продуктовими наборами від АТБ літніх людей села Яворівка, Рудниця, Ставки, Студена, Гонорівка, з них вчора отримали допомогу 38 осіб , а сьогодні планується ще 29 осіб.

Люди похилого віку, які отримали допомогу висловлюють велику подяку Департамету соціальтної та молодіжної політики Вінницької ОДА, а також керівництву області та районну за надану благодійну допомогу у непростий час.