У разі зазнання домашнього насильства в умовах карантину головне Не мовчіть!!! Отримайте допомогу!!!

 - 102 – виклик поліції.

  - 15-47 – Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними й конфіденційними

  - 0 (800) 500 335 або 116 123 – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.

  - 103 – виклик бригади швидкої медичної допомоги.

  - Зверніться до медичного закладу, де отримаєте медичну допомогу та виписку з описом травм, пошкоджень чи інших ознак злочину, якщо було фізичне чи сексуальне насильство.

  - Зверніться до відповідальної/уповноваженої особи з питань протидії домашнього насильства до управління праці та соціального захисту населення Піщанської райдержадміністрації, де приймуть заяву та залучать необхідні установи для надання допомоги.

  - Зверніться до Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де фахівці нададуть необхідні консультації та соціальні послуги.

  - Зверніться до служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації, якщо Ваші діти – неповнолітні. Діти потребують допомоги, якщо вони зазнають домашнього насильства або є його свідками.

  - Пам’ятайте, Ви маєте право на безоплатну правову допомогу. Отримайте направлення у відповідальної/уповноваженої особи або в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Піщанського бюро правової допомоги та отримайте правову консультацію. Вам допоможуть скласти заяву, скаргу, інший документ правового характеру. Здійснять представництво Ваших інтересів у суді.

  Не забувайте, що домашнє насильство – це злочин. За нього передбачено не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

  Дмитро Андронатій - завідувач сектору сім’ї, гендерної політики, торгівлі людьми та оздоровлення управління праці та соціального захисту населення