Дорогі ветерани, шановні жителі району!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. У ці дні ми вшановуємо мужність, відданість тих, хто з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію на нашу землю.

Ми схиляємо голови у щирому поклоні перед нині живими, запалюємо свічі пам’яті перед тими, хто не дожив до сьогоднішнього дня. Ці дні мають нагадувати про страшну катастрофу і бути застереженням, що не можна розв’язувати будь які міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією, анексією.

Трагедія українського народу в роки Другої світової війни полягала також в тому, що на час початку війни наш народ був розділений між кількома державами, українці, позбавлені власної державності, часто змушені були воювати за чужі інтереси і навіть один проти одного.

Головне чого нас має навчити історія – українці перемагають лише тоді коли незалежні, єдині і соборні, відтак маємо діяти разом і захищати те, що для нас цінне.

Щиро дякую Вам, дорогі наші ветерани-фронтовики, солдатські вдови, діти війни за самопожертву, на яку ви пішли заради нашого майбутнього!

Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою, Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк