З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова районної державної адміністрації Олександ Гаврилюк, голова районної ради Дмитро Чвалюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Василь Мазур, голова районної організації ветеранів війни і праці Анатолій Колісник, відвідали за місцем проживання учасників бойових дій, які проживають на території району.

З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди вручили грамоти районної державної адміністрації, районної ради, медалі «75 років Перемоги» та пам’ятні подарунки, ветеранам війни, учасникам бойових дій - Сорокіну Петру Іллічу, Сауляку Трохиму Андрійовичу, Королюку Андрію Максимовичу.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради та грошовою винагородою, медаллю «75 років Перемоги» вшановано Корчменюк Антоніну Олексіївну – учасника Другої світової війни, жительку смт. Піщанка.