Щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів через небезпеку поширення коронавірусної хвороби COVID-19

Шановні громадяни, районна державна адміністрація звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусної хвороби.

Карантин продовжено, а це означає, що громадяни повинні і надалі добросовісно дотримуватися всіх карантинних заходів, відповідально поставитися до рекомендацій влади і залишитися святкувати вдома.

Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелося виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!

НАГАДУЄМО: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе і оточуючих від інфікування. Бережіть своє здоров’я та здоров’я рідних і близьких вам людей. Ставтеся з розумінням до усіх заходів, що проводяться задля вашої безпеки.