Сьогодні, 9 травня ми відзначаємо 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги - одне з найважливіших свят для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, майбутнього над минулим. Це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

З нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Дмитро Чвалюк, селищний голова Петро Гройсман, голова районної організації ветеранів війни і праці Анатолій Колісник, поклали квіти та вінки до Меморіалу Слави, а хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів. Через заборону проведення масових заходів у період карантину громадськість селища до проведення пам'ятного заходу не залучалась. Вшановуючи День пам’яті та примирення, маємо пам’ятати минуле, брати з нього уроки і не допустити, щоб ворог панував на нашій землі.

Памятаємо. Перемагаємо.