13 травня голова облдержадміністрації Владислав Скальський поінформував про зафіксовані в області випадки порушення карантинних заходів.

  «Станом на 8 годину ранку сьогоднішнього дня, в області на обліку самоізоляції перебуває 1 тис.391 особа.

  За добу на облік самоізоляції було додано 33 громадянина», - зазначив Владислав Скальський. За словами голови ОДА, на сьогодні з обліку знято 3 тис. 801 особу, в яких термін перебування на самоізоляції завершився та не виявлено інфекційного захворювання.

  Загалом, з-за кордону на територію Вінницької області прибули 3 тис 539 осіб.

  Станом на 8 годину ранку 13 травня, з початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 310 адміністративних протоколів за адмінправопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

  З початку запровадження карантинних заходів, на території області задокументовано один факт вчинення кримінального правопорушення, передбаченого Ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

  За останню добу жодного адмінправопорушення не зареєстровано.

  Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області працює 13 контрольно-пропускних пунктів, 11 з них - санітарно-карантинні.

  Крім цього, у м.Вінниці працює 34 мобільні патрулі, в області – 150.

  Кількість піших патрулів в обласному центрі налічує 30, на Вінниччині загалом – 68.

  Протягом доби на контрольно-пропускних пунктах задіяно 576 поліцейських, 10 лікарів, 46 військовослужбовців Національної гвардії України, 21 працівник ДСНС та 12 співробітників муніципальної варти.

  Крім цього, 172 патрулі (104 автопатрулі та 68 піших) у кількості 344 поліцейських наближені до 159 об’єктів відпочинку.