Дорогі жителі Піщанського району!

Прийміть щирі та сердечні вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я – це джерело любові та поваги, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

Саме тут дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до рідних та близьких, до своєї Батьківщини. Якщо у вас є сім’я – ви найщасливіша людина! Тож бережімо наші родини.

Нехай мрії тих, хто тільки планує створити сім’ю справдяться міцним і щасливим поєднанням споріднених душ.

Щиро бажаю кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними.

Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

З повагою, Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк