Шановні жителі району!

Вітаю вас із Днем Європи, який ми щорічно відзначаємо у третю суботу травня. Своєю історією, географічним розташуванням і багатовіковою боротьбою наш народ здобув право жити в європейському домі. Разом з іншими європейськими державами Україна утверджує демократичні цінності та відкриває нові перспективи для свого розвитку.

Цей день, безперечно, став символом єднання географічної Європи, а для України − це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи , а також є чудовим приводом продемонструвати прагнення людей жити у мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи, ознайомитися з історією, культурою різних країн європейського континенту.

Традиційно з нагоди Дня Європи в українських містах організовуються і проводяться святкові тематичні заходи. Проте цьогоріч заходи до Дня Європи, у зв’язку з запровадженим карантином у державі, проходять онлайн.

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських країн як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Нехай це свято в черговий раз нагадає нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається із кожного з нас.

Зі святом, всіх мешканців району, бажаю щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі.

Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк