Щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. В цей день ми згадуємо жертв політичних репресій, тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі, а це мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, які втратили домівки, пережили заслання, голод, зазнали тортур.

  З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників. Тому ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять. Розкриття правди про страшні злочини минулого – один з найкращих способів вшановувати пам’ять жертв політичних репресій.

  І пам’ятаймо, що свобода, людяність, демократія та патріотизм є і завжди будуть найбільшими цінностями українського народу.

  Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк