Шановні жителі району !

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

День вишиванки в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього разу припадає на 21 травня. У цей день люди одягають вишиванки, йдуть в них на роботу, навчання, й інші масові заходи. Проте цього року, День вишиванки відрізнятиметься від попередніх: у зв’язку з карантином, запровадженим через поширення коронавірусної інфекції, масові заходи проводитись не будуть.

У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших домівках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Це наш національний оберіг! Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою Голова райдержадмністрації Олександр ГАВРИЛЮК