Сьогодні під головування голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка відбулось позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли участь члени комісії з питань ТЕБ та НС (за списком),члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

Учасники засідання розглянули питання щодо пом’якшення обмежувально-карантинних заходів на території району, а саме :

• запровадження адаптивного карантину до 22 червня.
  • відновлення роботи з 25 травня приміського транспорту;
  • відкриття закладів дошкільної освіти:
  • відновлення роботи Центру надання адміністративних послуг;

За результатами обговорення усіх питань порядку денного були прийняті рішення, які будуть надіслані відповідним структурам для їх безумовного виконання.