Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID – 19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

  «На Вінниччині від COVID – 19 одужали 475 осіб, в тому числі 33 дитини та 157 медпрацівників. Станом на 25 травня в області з початку спостережень зареєстровано 1285 підозр на коронавірусну інфекцію. У 892 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 70 дітей.

  Зокрема, COVID – 19 виявлено у 47 дітей з м.Вінниці, у чотирьох – з м.Гайсина. У Вінницькому районі лабораторно підтверджено 5 випадків захворювання на коронавірус серед дитячого населення, у Липовецькому, Барському та Хмільницькому районах – по 2. По одному випадку захворювання на коронавірус серед дітей зафіксовано в Жмеринському, Калинівському, Літинському, Могилів-Подільському, Немирівському, Томашпільському, Тростянецькому районах та в Чернівцях», - повідомив Владислав Скальський.

  Загалом, лабораторно підтверджені випадки зареєстровано: у м.Вінниці - 510, у Калинівському районі – 75, у Вінницькому - 49, в Жмеринському - 43, у Тиврівському - 20, в Тростянецькому – 19, у Барському – 17, в Літинському – 16, у Могилів-Подільському – 15, в Гайсинському - 14, у Погребищенському та в Хмільницькому районах – по 13, у Козятинському – 12, в Немирівському та у Томашпільському – по 11, у Липовецькому - 10, в Ямпільському – 7, у Чернівецькому – 6.

  По 5 випадків COVID – 19 виявлено в Тульчинському, Мурованокуриловецькому, Оратівському та Іллінецькому районах області. У Крижопільському, Бершадському районах та в Ладижині – по 3.

  Два випадки захворювання на коронавірус зафіксовано в Шаргородському районі.

  «Всього на даний час в лабораторіях Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України протестовано 17476 зразків матеріалів. У вогнищах інфекції було обстежено 1285 осіб з підозрою на захворювання, 16161 контактних. Також з профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації. Для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції закуплено та отримано по гуманітарній допомозі 329 наборів діагностичних тест-систем. На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної ланцюгової реакції на 11300 осіб», - поінформував Владислав Скальський.

  На жаль, в області 15 летальних випадків: 7 зареєстровано у м. Вінниці, 3 – у Вінницькому районі, 2 – в Калинівському районі, а також по одному випадку в Козятинському, Літинському та у Чернівецькому районах області.