01 червня під головуванням голови Піщанської районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка відбулось позачергове засідання районної комісії ТЕБ і НС.

Участь у засіданні комісії взяли члени комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19.

На засіданні обговорили питання щодо відкриття закладів освіти , відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, про необхідність дотримання додаткових обмежувальних заходів на період « Дня Святої Трійці» та поминальних днів.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

Відновити роботи закладів освіти району 01.06.2020 року при умові суворого дотримання протиепідеміологічних вимог чинного законодавства щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах карантину.

Розглянути питання щодо можливості відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) після 15 червня 2020 року.

Рекомендувати головам сільських, селищних рад розглянути питання щодо відпрацювання алгоритмів (тимчасових правил) відвідування кладовищ в часі, у період святкових та поминальних днів, забезпечити посилене інформування населення про дотримання відповідних санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ