Піщанське бюро правової допомоги повідомляє про відновлення особистого прийому громадян, який відбуватиметься за попереднім записом до закінчення карантину.

Запис на прийом здійснюється, як мінімум, за один день до бажаної дати відвідування бюро за телефоном: : +38 (04349) 2 11 30.

Години роботи: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Через необхідність дотримання санітарно-протиепідемічних правил відвідувачі допускаються по одному (за винятком членів родини, якщо їх присутність необхідна для оформлення документів) та за наявності засобів індивідуального захисту: маска (у тому числі виготовлена самостійно) та рукавички.

Також Ви можете подати письмове звернення:

1. поштою за адресою: вул. Центральна, 91, каб. № 5, смт Піщанка, Піщанський район, Вінницька область, 24700;
  2. за допомогою спеціально обладнаної скриньки на другому поверсі за цією ж адресою;

Тетяна Шубенко, начальник Піщанського бюро правової допомоги