Сьогодні, 5 червня, під керівництвом голови РДА Олександра Гаврилюка відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої розглянули такі питання:

1. Про відновлення роботи закладів харчування.

2. Про проведення релігійних заходів в храмах та молитовних будинках Піщанського району.

3. Про послаблення протиепідемічних заходів на території району в галузі «Фізична культура і спорт».

Комісія вирішила :

1. Дозволити на території району діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів з 10 червня 2020року.

2. Дозволити проведення релігійних заходів на території Піщанського району за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв.метрів площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщення з 05червня 2020 року.

3. Дозволити на території району роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, спортивних шкіл (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) з 5 червня 2020 року.