Шановні мешканці району!

Щиро вітаю вас та ваші родини з великим християнським святом - Днем Святої Трійці.

Це свято є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Вікові традиції українського народу наповнюють цей день зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Тож нехай разом із запашною зеленню в наші домівки прийде мир, радість та Господня благодать!

Нехай наші серця завжди будуть сповнені гармонією та всепрощенням, а помисли – щирістю і добротою!

Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Хай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.

З повагою,

голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк