Чергову партію гуманітарної допомоги в обсязі близько 8 тонн, організовану Офісом Президента України, отримала Вінницька область.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«З самого початку Офіс Президента України координує централізовані поставки, які за допомогою літаків потрапляють в країну та наповнюють як аптечну мережу, так і склади із засобами індивідуального захисту наших лікувальних закладів. - зауважив Владислав Скальський.

– Хочу подякувати Офісу Президента за підтримку у боротьбі з COVID-19, адже така допомога є вкрай важливою для наших лікарів, які щодня боряться за здоров'я і життя громадян».

Нагадаємо, що це вже п’ятий розподіл централізованої допомоги для медзакладів Вінниччини.

«Більша частина - це гуманітарна допомога Україні від Азербайджану, яка надійшла в результаті особистої розмови Президента України Володимира Зеленського та Президента Азербайджану Ільхама Алієва. Допомога буде передана дев'яти лікарням першої хвилі у боротьбі з коронавірусом та екстреній медичній допомозі», - розповів Владислав Скальський.

За дорученням голови ОДА чергову поставку централізованої допомоги лікувальним закладам Вінниччини передаватиме його профільний заступник Наталя Заболотна.

Перелік отриманої допомоги:

• АЛУВІА (таблетки), 8 уп.
  • Медична захисна маска для обличчя, 2000 шт.
  • Медичні захисні окуляри, 1000 шт.
  • Інфрачервоний термометр (пірометр), 40 шт.
  • Антибактеріальна маска, 2000 шт.
  • Дезінфектор для рук на спиртовій основі 0,4л., 400 шт.
  • Захисний комбінезон Giltex, 200 шт.
  • Одноразові бахіли, 1400 шт.
  • Санітайзер для поверхонь 5л., 64 шт.
  • Термометри, 8 шт.
  • Шприци для ін’єкцій одноразові 10г., 2400 шт.
  • Шприци для ін’єкцій одноразові 5г., 2600 шт.
  • Рукавички захисні, 840 пар
  • Комплект Тип1 захисний медичний з ПВХ покриттям (комбінезон), 240 компл.
  • Комплект Тип2 захисний медичний з ПВХ покриттям (халат), 35 шт.