10 червня 2020 року в райдержадміністрації проведено брифінг з питань належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів, непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу, в роботі брифінгу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, військовий комісар Піщанського військового комісаріату, підполковник Юрій Яковенко , голови сільських та селищних рад, члени призовних комісій.

Учасниками засідання було обговорено та розлянуто наступні питання:

1. Організація проведення призову на строкову військову службу весною 2020 року.
  2. Здійснення призову на строкову військову службу.
  3. Дії призовника при отриманні повістки.
  4. Медичний огляд призовників.
  5. Які категорії громадян підлягають призову.
  6. На які соціальні гарантії може розраховувати призовник.

Проведення цьогорічної призовної кампанії розпочалось дещо пізніше, на відміну від попередніх років, – з червня поточного року. Це зумовлено впровадженням карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції. Робота військового комісаріату організована з дотриманням санітарних вимог та режиму карантину.