Сьогодні під головуванням голови Піщанської районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка відбулось позачергове засідання районної комісії ТЕБ і НС.

Участь у засіданні комісії взяли члени комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Піщанського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короно вірусом COVID-19..

На засіданні обговорили питання щодо посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчим ринком, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

Крижопільському міжрайонному управлінню Держпродспоживслужби у Вінницькій області спільно з Піщанським відділенням поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, забезпечити:

• посилення нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчого ринку , закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг, відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби;
  • проведення моніторингових обстежень дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у вечірній та нічний час, звернувши при цьому особливу увагу на діяльність закладів громадського харчування;
  • залучення засобів масової інформації під час здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства з метою висвітлення процесу та результатів перевірок;
  • активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання профілактичних заходів серед усіх верств населення, суб’єктів господарювання різних форм власності.

Також розглянуто доручення Прем’єр-міністра України відносно відновлення роботи робочих груп щодо протидії нелегального обігу алкогольної продукції.