Шановні жителі району !

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни. Саме у цей день почалась найкривавіша війна в історії нашого народу. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишилось в історичній пам’яті. Кожна родина і кожна людина , незалежно від віку, статі та соціального стану, були втягнуті у жорстокий вир війни.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь. Нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

Вічна і світла пам’ять воїнам – переможцям! Довгих років життя та шана ветеранам!

З повагою, голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк