Шановні державні службовці району !

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби!

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей.

Від професіоналізму і чесності кожного державного службовця, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.

У день професійного свята висловлюю вдячність за самовіддану працю, бажаю світлих життєвих обріїв, добра, щастя.

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег. Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк