Шановні працівники митної служби України!

Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам, за сумлінне виконання Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних інтересів нашої держави.

Завдання, які сьогодні стоять перед митною службою України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору. Від вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни.

Тож у день професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. міцного здоров’я, витримки та мужності. Нехай на нелегкій професійній ниві супроводжують натхнення та удача, злагоди та благополуччя вашим родинам, миру нам та нашій рідній Україні.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк